John Kaczierowski
De WikiCinéjeu.
| Ligne 51 : | Ligne 51 : | ||
! style="background:#FFCFB2" | Classement | ! style="background:#FFCFB2" | Classement | ||
|-align=center bgcolor="#EFEFEF" | |-align=center bgcolor="#EFEFEF" | ||
| - | | 2043 || Team Méjico || Nova || Baday || | + | | 2043 || Team Méjico || Nova || Baday || 3 || 0 || 14 || 0 || 0 || 23è |
|-align=center | |-align=center | ||
| + | | 2044 || Team Méjico || Nova || Baday || 14 || - || - || - || - || - | ||
| + | |-align=center bgcolor="#EFEFEF" | ||
|} | |} | ||

