Alexia Paul
De WikiCinéjeu.
| Ligne 59 : | Ligne 59 : | ||
| 2050 || Gibson Motorsport || Orion || Baday || 22 || 1 || 2 || 2 || 131 || 8è | | 2050 || Gibson Motorsport || Orion || Baday || 22 || 1 || 2 || 2 || 131 || 8è | ||
|-align=center bgcolor="#EFEFEF" | |-align=center bgcolor="#EFEFEF" | ||
| - | | 2051 || Team SK || Molden || Baday || 22 || | + | | 2051 || Team SK || Molden || Baday || 22 || 1 || 1 || 5 || 153 || 7è |
|-align=center | |-align=center | ||
|} | |} | ||
| Ligne 84 : | Ligne 84 : | ||
| 2050 || Gibson SK Racing || colspan="2"|Wilkins WHi || Grota || 2 || 0 || 0 || 1 || 45 || 16è | | 2050 || Gibson SK Racing || colspan="2"|Wilkins WHi || Grota || 2 || 0 || 0 || 1 || 45 || 16è | ||
|-align=center | |-align=center | ||
| + | | 2051 || Gibson SK Racing || colspan="2"|Wilkins WHi || Grota || 2 || 0 || 0 || 0 || 8 || 45è | ||
| + | |-align=center bgcolor="#EFEFEF" | ||
|} | |} | ||

