Alice Collins
De WikiCinéjeu.
| Ligne 135 : | Ligne 135 : | ||
| 2050 || Coyote Racing || colspan="2"|Merzides ESi || Baday || 2 || 0 || 0 || 0 || 1 || 51è | | 2050 || Coyote Racing || colspan="2"|Merzides ESi || Baday || 2 || 0 || 0 || 0 || 1 || 51è | ||
|-align=center | |-align=center | ||
| - | | 2051 || Ariy Team || colspan="2"|Merzides ESi || Baday || 2 || | + | | 2051 || Ariy Team || colspan="2"|Merzides ESi || Baday || 2 || 0 || 0 || 0 || 5 || 49è |
|-align=center bgcolor="#EFEFEF" | |-align=center bgcolor="#EFEFEF" | ||
|} | |} | ||

