Mickel Talo
De WikiCinéjeu.
| Ligne 136 : | Ligne 136 : | ||
| 2042 || Lam Competition || Orion || Baday || 20 || 1 || 0 || 2 || 71 || 23è | | 2042 || Lam Competition || Orion || Baday || 20 || 1 || 0 || 2 || 71 || 23è | ||
|-align=center | |-align=center | ||
| - | | 2043 || Lam Competition || Orion || Baday || 20 || | + | | 2043 || Lam Competition || Orion || Baday || 20 || 1 || 0 || 2 || 94 || 17è |
|-align=center bgcolor="#EFEFEF" | |-align=center bgcolor="#EFEFEF" | ||
|} | |} | ||

