Carol Moore
De WikiCinéjeu.
| Ligne 79 : | Ligne 79 : | ||
| 2041 || Maner || Reno || Grota || 13 || 0 || 106 || 1 || 0 || 9è | | 2041 || Maner || Reno || Grota || 13 || 0 || 106 || 1 || 0 || 9è | ||
|-align=center | |-align=center | ||
| - | | 2042 || Maner || Reno || Grota || 13 || - || - || - || - || - | + | | 2042 || Maner || Reno || Grota || 13 || 1 || 98 || 0 || 1 || 10è |
| + | |-align=center bgcolor="#EFEFEF" | ||
| + | | 2043 || Maner || Reno || Grota || 14 || 0 || 101 || 0 || 1 || 10è | ||
| + | |-align=center | ||
| + | | 2044 || Maner || Reno || Grota || 14 || - || - || - || - || - | ||
|-align=center bgcolor="#EFEFEF" | |-align=center bgcolor="#EFEFEF" | ||
|} | |} | ||

