Chicagole Pirates
De WikiCinéjeu.
m |
m |
||
| Ligne 58 : | Ligne 58 : | ||
|-align=center bgcolor="#EFEFEF" | |-align=center bgcolor="#EFEFEF" | ||
| [[Saison 2030-2031|2030-2031]] || align=center| 2 || align=center| 9 || align=center| 3 || align=center| 9 || align=center| 13e || n/q | | [[Saison 2030-2031|2030-2031]] || align=center| 2 || align=center| 9 || align=center| 3 || align=center| 9 || align=center| 13e || n/q | ||
| - | |- | + | |-align=center |
| + | | [[Saison 2031-2032|2031-2032]] || align=center| 2 || align=center| 10 || align=center| 2 || align=center| 8 || align=center| 14e || n/q | ||
| + | |-align=center bgcolor="#EFEFEF" | ||
|} | |} | ||

